Педагогічний колектив

/Files/images/teacher-day-2-vector-12148466.jpg

Вчителі початкових класів:
  • - Возняк Дзвіна Степанівна
  • - Джочка Ольга Михайлівна
  • - Кобель Ольга Богданівна
  • - Ситник Мар'яна Петрівна
  • - Адамів Марія Степанівна
  • - Кабат Марія Михайлівна
  • - Чупринда Ганна Іванівна
  • - Іванців Галина Петрівна
  • - Хомицька Тетяна Анатоліївна
  • - Пида Марія Петрівна
  • - Матіїв Світлана Василівна
  • - Гриник Людмила Іванівна

/Files/images/1111.jpg
Вчителі української мови та літератури:
  • - Піцун Любов Василівна
  • - Крижанівська Марія Йосипівна
  • - Макойда Ганна Федорівна
  • - Криницька Оксана Євстахіївна
  • - Ориняк Галина Володимирівна
  • - Хованець Ганна Петрівна
  • - Королишин Тетяна Михайлівна
  • - Загарук Олександра Іванівна
  • - Нагірняк Ірина Богданівна
  • - Бронецька Оксана Олексіївна

Вчителі зарубіжної літератури:
  • - Корнієнко Луїза Валентинівна
  • - Сірик Валентина Йосипівна

/Files/images/право.jpg
Вчителі історії і права:
  • - Мазур Ірина Миколаївна
  • - Томин Іванна Степанівна
  • - Матіїв Роман Васильович
  • - Москва Людмила Романівна

/Files/images/mathematiques.jpg
Вчителі математики:
  • - Бойко Олена Тимофіївна
  • - Головко Галина Романівна
  • - Каспрук Світлана Василівна
  • - Джочко Марія Петрівна

Вчитель фізики:
  • - Небір Наталія Степанівна

Вчитель інформатики:
  • - Вербовська Оксана Михайлівна

Вчителі географії:
  • - Пастущак Світлана Юріївна
  • - Королишин Тетяна Степанівна

Вчителі біології і хімії:
  • Старко Ірина Юріївна
  • Стеців Оксана Омелянівна

/Files/images/languages_courses-330x200.jpg
Вчителі іноземних мов:
  • - Лазоренко Людмила Іванівна
  • - Шекета Юлія Іванівна
  • - Плясун Лілія Ярославівна
  • - Чинчик Наталія Тарасівна
  • - Кішик Мар'яна Ярославівна
  • - Шаварська Віра Миколаївна
  • - Стиранівська Ольга Василівна
  • - Зелінська Зоряна Миронівна

Вчитель музичного мистецтва:
  • - Марцінів Іван Дмитрович

Вчитель образотворчого мистецтва:
  • - Оршуляк Оксана Василівна

/Files/images/фізкультура.jpg
Вчителі фізичної культури:
  • - Федунь Ольга Іванівна
  • - Куций Микола Васильович
  • - Адамів Марія Степанівна

Вчитель основ здоров'я:
  • - Бронецька Оксана Олексіївна

Вчитель основ християнської етики:
  • - Угрин-Лисоконь Наталія Богданівна

Вихователь групи продовженого дня:
  • - Ворох Лілія Вікторівна

Педагог-організатор:
  • - Товста Оксана Михайлівна

Практичний психолог:
  • - Дяків Світлана Матвіївна

Соціальний педагог:
  • - Чорній Мар'яна Володимирівна

Заступники директора з навчально-виховної роботи:
  • - Сеньків Ольга Ростиславівна
  • - Назар Богдана Іванівна
Кiлькiсть переглядiв: 419

Коментарi