1. Драпайло Андрій.

Учасник і переможець заключних етапів республіканських олімпіад юних хіміків 1975-1979 н. р.

Переможець всесоюзних олімпіад юних хіміків 1977-1979 н. р.

Закінчив Київський університет ім.. Т. Г. Шевченка.

Кандидат хімічних наук.

2. Хом’як Ігор.

Учасник і призер заключного етапу республіканських олімпіад юних хіміків 1980-1982 н. р.

Закінчив Львівський політехнічний інститут.

Кандидат технічних наук.

3. Шалош Романія.

Учасник заключних етапів республіканської олімпіад юних хіміків

1980-1982 н. р., учасник всесоюзного зльоту юних хіміків 1981р., учасник Всесоюзної науково-практичної конференції.

Кандидат хімічних наук.

4. Попський Михайло.

Учасник заключного етапу республіканської олімпіади юних хіміків

1981-1982 н. р..

Закінчив КПІ.

Кандидат хімічних наук.

5. Серветник Андрій.

Учасник і призер заключного етапу республіканської олімпіади юних хіміків 1982-1983 н. р. Учасник всеукраїнського зльоту юних хіміків 1982р. в м. Одесі.

Закінчив Одеський інститут харчової промисловості.

6. Фещенко Вікторія.

Учасник заключного етапу республіканської олімпіади юних хіміків

1984-1985 н. р.

Закінчила Івано-Франківський медінститут.

7. Шандура Микола.

Учасник заключного етапу республіканської олімпіади юних хіміків

1985-1986 н. р.

Закінчив Київський університет ім.. Т. Г. Шевченка.

Кандидат хімічних наук.

8. Міка Олександр.

Учасник і призер заключних етапів республіканської олімпіади юних хіміків 1982-1986 н. р.

Навчався в Київському університеті на хімічному факультеті.

9. Рипецький Володимир.

Учасник заключного етапу республіканської олімпіади юних хіміків

1986-1987 н.р.

Закінчив Івано-Франківський медінститут.

10. Парек Марія.

Учасник і переможець заключних етапів республіканської та всесоюзної олімпіад з хімії 1986-1988 н. р.

Закінчила Львівський медінститут.

11. Чупринда Роман.

Учасник і переможець обласних та заключних етапів всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН 1998-1999 н. р.

Закінчив Львівську політехніку.

12. Томин Стефанія.

Учасник і переможець обласних олімпіад з хімії 1996-2000 н. р. дійсний чин МАН, переможець обласного та всеукраїнського етапів конкурсів захисту науково-дослідницьких робіт 1998-2000 н. р.

Закінчила Київський університет ім.. Т. Г. Шевченка.

Кандидат хімічних наук.

13. Чупринда Мар’яна.

Призер заключного Всеукраїнського етапу захисту науково-дослідницьких робіт в МАН 2001-2002 н. р.

Закінчила Львівську політехніку.

14. Бойко Тетяна.

Призер заключних етапів всеукраїнських олімпіад з хімії 2002-2004 н. р.

Закінчила Київський інститут економіки.

Кандидат економічних наук.

15. Скиба Василь.

Призер заключного етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії 2003-2004 н. р.

Закінчив Київський університет ім.. Т. Г. Шевченка.

16. Волуєва Неля.

Призер заключного Всеукраїнського етапу конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт в МАН 2003-2004 н. р.

Закінчила Івано-Франківський медінститут.

17. Бронецький Ігор.

Дитомонт заключного Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в МАН 2009-2010 н. р. Учасник і призер заключних етапів Всеукраїнських олімпіад з хімії 2006-2010 рр.

Закінчив Івано-Франківський медінститут.

18. Полозяк Василина.

Учасник Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН 2012-2014 р. Учасник Всеукраїнських олімпіад з хімії 2011-2014 рр.

Навчається в Івано-Франківському медінституті.

19. Десятки учнів переможців і призерів районних (міських) та обласних олімпіад, конкурсів-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (2016р.)

Прізвище, ім’я Клас Предмет Зайняте місце на олімпіаді
Кліщ Світлана 10 Англійська мова І
Коцур Юлія 9 Англійська мова ІІ
Зубрицька Ірина 9 Англійська мова І
Драгомирецька Катерина 8 Англійська мова ІІ
Гузар Святослав 11 Географія ІІ
Куриш Вероніка 8 Географія ІІІ
Чинчик Дмитро 10 Географія ІІ
Коцур Юлія 9 Географія І
Чинчик Дмитро 10 Екологія ІІ
Серветник Марія 11 Екологія ІІ
Нагірняк Юрій 11 Історія ІV
Мазур Мар’ян 9 Історія ІІІ
Рипецька Анастасія 8 Історія ІV
Чинчик Дмитро 10 Історія ІІ
Коцур Юлія 9 Українська мова та література ІІ
Кліщ Світлана 10 Українська мова та література І
Кліщ Тетяна 7 Українська мова та література І
Паньків Валентин 7 Фізика ІІІ
Мартинів Володимир 7 Фізика ІІ
Коцур Юлія 9 Фізика ІІІ
Небір Роман 11 Фізика ІІІ
Груздіцька Вікторія 8 Хімія ІІІ
Кліщ Світлана 10 Хімія І
Веренька ІгоР 11 Хімія І
Бронецький Андрій 10 Інформаційні технології ІІ
Кліщ Світлана 10 Біологія І
Коцур Юлія 9 Біологія І
Серветник Марія 11 Біологія І
Бронецький Андрій 10 Інформатика ІІІ
Солудчик Анастасія 9 Трудове навчання ІV
Мазур Мар’ян 9 Трудове навчання ІІІ
Кiлькiсть переглядiв: 163

Коментарi